Storlek: 6 x 5,5 x 2,3 cm
Maximal tryckstorlek:Ø55 mm
Färger: Matt silver
Detta 2-meters måttband med tryck passar för de flesta!
Den är enkel att hantera med dess knapp på sidan som gör att måttbandet kan fällas ut och stanna vid önskad längd för att sedan fällas tillbaka in igen.
Måttbandet är ihoprullat inuti en dosa av plast. En tillhörande rem finns för att enkelt kunna bära med sig måttbandet runt handleden eller i väskan.
Beställ måttband med tryck från oss på Parnass så kan de levereras till er på ca 6 arbetsdagar efter godkänt korrektur.
Just nu har vi förlängd leveranstid på denna produkt. Normal leveranstid är ca 6-7 arbetsdagar från godkänt korrektur, men just nu kan leveranstiden bli ca 10 arbetsdagar. Hör av dig till oss om du har ett specifikt datum du senast måste ha leverans.
100 | 250 | 500 | 1000 | ||
Pris | 20,90 | 17,90 | 15,90 | 13,90 | |
Tryckpris/färg | 9,49 | 8,49 | 7,99 | 7,59 | |
Schablonkostnad 395:- per färg |
Internet i all ära men ibland kan det vara bra att prata med någon verklig person. Vi hjälper dig att hitta rätt produkt efter era önskemal. Vi har över 60 års erfarenhet av produkter med tryck.
Anneli Rosdal
Säljare
Markus Briedis
Säljare
Sandra Willman
Säljare
Lena Collin Westman
Säljare